Przykładowe Referencje

Przykładowe Opinie

W czasie remontu domu odkryłem że mam w domu korniki zwalczanie których zdecydowałem się powierzyć firmie DREVPOL. Najpierw poprosiłem o analizę aby dowiedzieć się jaka będzie cena za gazowanie korników ewentualnie jak pozbyć się kornika w inny sposób. Po analizie przedstawiono mi 2 sposoby jak wytępić korniki. Wybrałem zwalczanie szkodnika i impregnację drewna przy użyciu środka XiliX Gel. Technicy z DREVPOL dokładnie zeszlifowali zniszczone drewno i dokładnie wykonali natryski. Kornik w domu został zlikwidowany. Drevpol jest godny polecenia.

Kamil (Łomianki k. Warszawy)

Po tym jak znalazłem korniki w murłacie i kilku belkach zacząłem szukać informacji jak pozbyć się korników i czy jest jakiś dobry środek na korniki. Natrafiłem na stronę internetową DREVPOLu i zidentyfikowałem kornika, że to spuszczel pospolity. Zamówiłem żelowanie preparatem xilix gel na całą więźbę. Fachowe doradztwo i wykonanie.

Tadeusz (Płock)

Mam praktycznie nowy dom (1,5 roku) i odkrycie faktu że belki niszczy mi spuszczel pospolity było szokiem. Szkodniki drewna w domu - w nowym domu !! W internecie po hasłach spuszczel pospolity zwalczanie, spuszczel pospolity jak się pozbyć i w ogóle spuszczel pospolity znalazłem informacje że trzeba zrobić gazowanie domu, które wiąże się z opuszczeniem domu na jakiś czas, co było dla mnie niemożliwe bo pracuję w domu. Moje szczęŚcie że zadzwoniłem do DREVPOL, bo w moim przypadku odradzono mi gazowanie domu i zalecono żeby zastosować preparat xilix żel. Trochę musiałem poczekać na zabieg, ale wyszło taniej i nie trzeba było opuszczać domu. Mogę śmiało polecić Drevpol, gdyż nadzorowałem prace i stwierdziłem, że pracują starannie, mają dużą praktykę i nowoczesny sprzęt.

Krzysztof (Lębork)

Zleciłem firmie DREVPOL oczyszczenie i zaimpregnowanie belek ozdobnych na piętrze, krokwi, belek w konstrukcji na dachu. Zastosowano preparat Xilix Żel. Ekipa w 1 dzień wykonała zlecenie. Jestem zadowolony i polecam.

Marek (Gdańsk)

W moim domu Drevpol przeprowadził zwalczanie spuszczela pospolitego którego miałem w belkach i krokwiach. Starannie zabezpieczono meble i sprzęt na poddaszu przed zabiegiem. Użyto środka na korniki xilx gel. Całość wykonana profesjonalnie i z zaangażowaniem.

Magda (Ostrołęka)

Drevpol wykonywał dla mnie impregnację oraz zwalczanie szkodników w drewnie na poddaszu. Uprzejmi pracownicy, profesjonalny sprzęt, porządnie kilka razy nakładali preparat xilix żel. Oceniam pozytywnie.

Bogdan (Mińsk Mazowiecki)

Latem stwierdziłem, że mam korniki w domu (dom jest z bala) i zastanawiałem się jak usunąć korniki z drewna samemu. Testowałem jeden preparat na korniki za drugim, a nawet podgrzewałem drewno grzałkami. Ciągle jednak kornik w domu był i problem jak usunąć korniki z drewna pozostawał. Przystąpiłem do szukania fachowej porady i rozmawiałem z różnymi fachowcami od drewna i cieślami, a na koniec z leśniczym który wyjaśnił mi, że to spuszczel pospolity zjada mi dom oraz żebym poszukał specjalistów, żeby zrobić gazowanie domu bo jedyny sposób jak pozbyć się kornika. Zacząłem szukać specjalistów i jedną z firmą do której zadzwoniłem był właśnie Drevpol. Człowiek, który udzielał mi informacji był tak profesjonalny w każdym szczególe i miał taką ogromną wiedzę, że mnie do siebie przekonał w 100%. Ostatecznie zdecydowałem się na zabieg łączony tj. fumigacja domu i impregnacja ścian na zewnątrz domu preparatem xilix gel. Jestem bardzo zadowolony z usługi i polecam Drevpol, bo zrobili zabiegi z zaangażowaniem i skutecznie.

Andrzej (Wrocław)

Zleciłem drevpol impregnacje poddasza żelem xilix. Fachowo zrobili oczyszczenie poddasza i nawierty, wstrzykiwali i natryskiwali środek pistoletem na całe drewno. Solidnie i skutecznie.

Adrian (Radom okolice)

Polecam firmę Drevpol za wykonanie zabiegu preparatem owadobójczym Xilix Gel. Firma przeprowadzała u mnie zwalczanie szkodników drewna, a konkretnie kołatka domowego i spuszczela pospolitego oraz impregnację całego domu z bala z zewnątrz. Wszystkie prace wykonano zgodnie z umową i dokładnie w umówionym terminie.

Ireneusz (Rzeszów)

Znalazłem u siebie w domu robaki w drewnie, które jak się okazało nazywają się kołatek domowy zwalczanie zleciłem firmie Drevpol. Drevpol wykonał gazowanie dachu i jednego piętra oraz impregnację części poddasza środkiem Xillx Gel. Obydwa zabiegi wykonano sprawnie, szkodnik został zlikwidowany, mogę śmiało polecić Drevpol bo byłem profesjonalnie i rzetelnie obsłużony.

Janusz (Nowy Sącz)

Drevpol wykonywał u nas analizę drewna na dachu. Stwierdzono porażenie prze spuszczela i konieczność wymiany 2 słupów podporowych i krokwi. Po wymianie Drevpol przeprowadził cały zabieg zwalczania tych owadów w drewnie. Jestem zadowolony i polecam firmę.

Michał (Konin)

Znalazłam w Internecie informacje o xilix-gel i o szkodnikach które zidentyfikowałam na poddaszu. Wybrałam do realizacji Drevpol bo dostałam precyzyjne i wiarygodne informacje jak zadzwoniłam. Wszystkie prace nadzorowałam osobiście i mogę śmiało polecić Drevpol innym.

Agata (Legnica)

Odkryliśmy po 8 latach od zamieszkania w naszym domu ze na poddaszu jest spuszczel jak wytępić szkodnika nie wiedzieliśmy wiec poprosiliśmy o analize fachowców z firmy Drevpol. Sprawa okazała się powazna, musieliśmy najpierw wymienić 2 elementy konstrukcyjne, a potem zrobiliśmy fumigacje dachu gazem i impregnacje dostępnej częściowo konstrukcji dachu xilix żelem. Zabieg okazał się skuteczny, obsługa Drevpolu uprzejma przed, w trakcie i po zabiegu – bardzo duży plus.

Aga i Mateusz (Józefów k. Warszawy)

Mam dom z ogromnym loftem w salonie i kilkanaście belek ozdobnych z których dochodził chrobot. Zamówiłam techników Drevpol na analizę. Ku mojemu przerażeniu pokazali mi okropną larwę spuszczela. Oczywiście zamówiłem usługę zwalczania tego spuszczela. Jestem kilka miesięcy po zabiegu. Bardzo polecam Drevpol bo cudownie i wręcz sterylnie zabezpieczyli mi meble i cały salon przed zabiegiem tak, że po wszystkim, nie było śladu prac i chrobotanie się skończyło.

Katarzyna (Piła okolice)

Przemieliłem kilka stron w internecie w temacie najlepszy preparat na kornika. Mam nowy dom z półbala i chciałem mieć fachową impregnację drewna bo miałem kiedyś do czynienia ze szkodnikami drewna tj. spuszczelem pospolitym. Zdecydowałem się na xilix gel  z uwagi na długą gwarancję i to że nie barwi drewna. Długo rozmawiałem z różnymi firmami i ostatecznie wybrałem Drevpol. Jestem bardzo zadowolony i z obsługi i z wykonania impregnacji domu. Bardzo staranna praca - którą sprawdzałem w ultrafiolecie!

Mateusz (Świecie k. Grudziądz)