Gwarancja po zastosowaniu żelu owadobójczego Xilix

Planując zabieg zwalczania szkodników drewna lub impregnacji drewna trzeba pamiętać, że stosowanie preparatu biobójczego Xilix Gel wymaga profesjonalnego przeszkolenia do wykonywania zabiegów przeprowadzonego przez producenta S&C Construction - Groupe Berkem i że środek Xilix Gel jest dostępny wyłącznie dla profesjonalnych firm.

Gwarancja na zabieg zwalczania szkodników drewna lub impregnacji drewna przy użyciu preparatu Xilix Gel wykonany przez profesjonalnych techników DREVPOL wynosi 10 lat.

Dodatkowym czynnikiem gwarantującym skuteczne wykonanie zabiegu i długoletnią ochronę drewna jest bogate doświadczenie firmy DREVPOL w zwalczaniu szkodników drewna i impregnacji drewna nabyte w wyniku ogromnej liczby wykonanych realizacji zarówno na dużych obiektach takich jak kościoły, pałace, hotele, muzea, jak i obiektach mniejszych takich jak domy.

Cena zabiegu z użyciem preparatu Xilix Gel

Cena jednego pojemnika preparatu XiliX Gel Curatif 20L to 999 zł.

Ostateczny koszt zabiegu z zastosowaniem preparatu owadobójczego do drewna xilix ustalany jest indywidualnie na podstawie analizy, w której uwzględnia się miedzy innymi ilość, rodzaj i przekrój drewna, rodzaj i kubaturę obiektu, kształt i wielkość obiektu, termin realizacji, zakres porażenia drewna i dostęp do materiału drewnianego oraz metodę aplikacji i w efekcie ilość preparatu.

Analiza przeprowadzana przez techników DREVPOL w celu ustalenia jaka będzie cena zabiegu preparatem xilix gel wykonywana jest na podstawie wizji bezpośredniej obiektu lub/i na podstawie dostarczonych przez klienta materiałów.